ثبت سفارش در واتس آپ
ارتباط تلفنی با پشتیبانی

طراحی لوگو موشن در شیراز

طراحی لوگو موشن   در شیراز
در دنیایی که همیشه در حال پیشرفت و حرکت است، نمی‌توانید برند خود را ثابت نگه دارید، پس با طراحی لوگو موشن برند خود را به‌روز کنید تا چشم‌ها و توجه بیشتری را به برند خود جلب کنید.

با استفاده از شرکت‌های سازنده لوگوی متحرک به راحتی لوگوی خود را در طرح‌های مختلف انتخاب کنید. این نکته مطمئن به خوبی شناخته شده است که چشمان ما به سمت تصاویر بصری و حتی بیشتر به تصاویری که در حال حرکت هستند کشیده می‌شود. با ایجاد یک نسخه متحرک از لوگوی برند شما یک لایه دیگری به داستان برند خود اضافه می‌کنید.

سفارش طراحی لوگو موشن در شیراز

فرقی نمی کنه که شما چه مدل لوگو موشن با چه میزان جزئیاتی بخواهید، به هر حال زمانی که تیم طراحی خود را به درستی انتخاب کنید، نتیجه کار بسیار با کیفیت خواهد بود. در طراحی لوگو موشن توسط پایون دیزاین در ابتدا به پرسونای مخاطب اهمیت داده می شود و سپس طراحی لوگو موشن طبق سلیقه شما انجام می شود. زمانی که نتیجه نهایی لوگو موشن برای شما ارسال شود، خواهید دید که تمام جزئیات به صورت اصولی و حرفه‌ای در کنار هم قرار گرفته‌اند.

طراحی آنلاین لوگو موشن در شیراز

طراحی لوگو موشن آنلاین در پایون دیزاین  به ساده ترین شکل قابل انجام است و فقط کافی است که شما فرم موجود در صفحه را پر کنید و منتظر تماس متخصصین پایون دیزاین  بمانید. حداکثر زمان برای ثبت سفارش طراحی لوگو موشن آنلاین در رایان طرح، 2 دقیقه است.

لوگوموشن با پروژه آماده در شیراز

در این نوع لوگوموشن برای شما چند نمونه کار اماده مرتبط با لوگو و کانسپت لوگوی شما ارسال می شود و کارفرما یک نمونه را انتخاب کرده و لوگو و تایتل در پروژه جاگذاری می شود،در انتها خروجی با کیفیت بالا برای شما ارسال می شود.

لوگوموشن اختصاصی در شیراز

از پروژه اماده استفاده نمی شود و متحرک سازی طبق بریف و سناریو لوگوی شما انجام می شود،در این نوع لوگوموشن متحرک سازی در تمامی اجزای لوگو انجام می شود و صدا گذاری اختصاصی و لایسنس دار است، شما میتوانید در 3 سایز که نیاز دارید خروجی این کار با کیفیت بالا دریافت کنید

مراحل طراحی لوگو موشن

طراح لوگو موشن باید در ابتدا کمی وقت بگذارد و به این فکر کند که دقیقاً می‌خواهد لوگو مدنظر چه شکلی باشد. چه نوع پیامی باید برای مخاطبان ارسال کند؟ همه این‌ها به نوع برندی که برای آن طراحی می‌کنید، محصولات و خدماتی که می‌فروشد و چشم انداز شرکت بستگی دارد.

انیمیشن لوگو چیزی فراتر از یک روند محبوب است که برندها باید آن همراه باشند. همچنین یک جادوی غیرقابل انکار برای متحرک سازی یک لوگو است و این یک راه عالی برای ایجاد لحظه‌ای از لذت بصری برای همه کسانی است که با برند شما تعامل دارند؛ که خوشبختانه، نرم افزار انیمیشن به گونه‌ای تکامل یافته‌اند که تقریباً با یادگیری مهارت می‌توان کمی از آن جادو را به طراحی لوگو موشن تزریق کند. مراحل طراحی لوگو موشن به شرح زیر است.

1- مشخص کردن طرح مورد نظر در حوزه کسب و کارتان

شروع یا به طور دقیق مشخص کردن طرح مورد نظر در حوزه کسب و کارتان به یک مفهوم طراحی می‌تواند سخت‌ترین بخش فرآیند خلاقانه باشد؛ اما وقتی الگوهایی برای انتخاب داشته باشید و از آنها الهام بگیرید، متوجه می‌شوید که به هر حال کار چندان دشواری نیست.

2- نمایش طراحی اولیه به مشتری

پس از اتمام طرح اولیه لوگو لازم است که جهت تائید درباره طراحی لوگو و همین طور روند ادامه طراحی باید به مشتری توضیحات جامعی برای پیش زمینه بدهید. با ارائه هر گونه نظر نسبت به طرح می‌بایست طراح برای مشتری توضیح دهد که چه آینده‌ای برای لوگو پیش بینی می‌کند.

3- بازنگری در طراحی لوگو موشن

در روند بازنگری طراحی لوگو موشن چهار اصل اولیه هر روند طراحی لوگو باید رعایت شود. این چهار اصل شامل:

  1. انتظارات: در ابتدا باید طراح تفکر کند که مشتری چه انتطاراتی از لوگو موشن دارد؟
  2. تداوم: آیا طراحی لوگو موشن تعاملات رفتارهای حرکتی ثابتی را در طول سال‌ها ایجاد می‌کند یا خیر؟
  3. روایت: آیا فعل و انفعالات و رفتارهای حرکتی که در لوگو موشن ایجاد شده با رویدادهایی که هدف نشان می‌دهد مرتبط است؟
  4. رابطه: ویژگی‌های فضایی، زیبایی‌شناسی و سلسله مراتبی عناصر رابط کاربری با یکدیگر مرتبط و هماهنگ هستند.

4- تحویل لوگو موشن طراحی شده

هنگامی که طراح از طراحی لوگوی متحرک حرفه ای خود کاملاً راضی و مطمئن شد، فایل نهایی را برای مشتری در فرمت‌ها مختلف تحویل می‌دهد. طراحی لوگوی موشن نهایی شما در قالب فرمت‌های مختلفی ارائه می‌شود؛ زیرا هر فایل برای سهولت انتشار شما ارائه شده است. لوگو موشن سفارشی شما اکنون برای هر برنامه بازاریابی احتمالی آماده خواهد بود.

هزینه سفارش طراحی لوگو موشن چقدر است؟

هزینه داشتن یک لوگو موشن حرفه‌ای می‌تواند باتوجه‌به سفارش شما و تیم انجام‌دهنده مقدار متفاوتی باشد. برای مثال شما می‌توانید یک آرم استیشن حرفه‌ای بی‌نظیر و هدفمند را از پایون دیزاین  دریافت کنید و هزینه منصفانه‌ای را پرداخت کنید یا اینکه می‌توانید کار خود را به یک تیم سپرده و هزینه کمتری را پرداخت کنید؛ اما یک لوگو موشن هدفمند و حرفه‌ای نخواهید داشت.

هدف از طراحی یک لوگو موشن و استفاده از آن افزایش فروش جذب مخاطب و بسیاری از موارد پرمنفعت دیگر می‌باشد که با هزینه یک‌بار برای یک لوگو موشن حرفه‌ای می‌توان برای مدت‌ها از این طراحی پرمنفعت سود برد.

تحرک یک لوگو می‌تواند عامل جذب مخاطب بیشتر و یا عامل ازدست‌دادن مخاطب باشد به همین دلیل است که شما باید برای سفارش لوگو موشن از یک شرکت معتبری همچون پایون دیزاین  استفاده کنید.

اگر می‌خواهید قیمت مناسبی را از پایون دیزاین  دریافت کنید و سفارش طراحی لوگو موشن ای خود را ثبت کنید کافی است از طریق واتس‌اپ پایون دیزاین  ارتباط برقرار کرده و مشاوره رایگان برای ساخت لوگو موشن را دریافت کنید.

لوگوموشن چیست؟

می‌خواهید بدانید که لوگو موشن چیست؟ اصلاً دقیقاً یک لوگو موشن چه ساختاری را دارد؟ برای پاسخ‌دادن به این سؤال شما می‌توانیم بگوییم، لوگوی طراحی شده شما می‌تواند جا نداشته باشد و تمام آنچه که از برندتان به مشتریان گفته می‌شود را با تصاویر پویاتری انتقال می‌دهد ساختار متحرک یک لوگو برای شما لوگو موشن را می‌سازد نام دیگر لوگو موشن لوگو اینترو از این نیز گفته می‌شود؛ آرم استیشن‌ها و در واقع لوگو موشن‌ها می‌توانند توسط شرکت‌هایی که خدمات طراحی گرافیکی ارائه می‌کنند. همچون پایون دیزاین  برای شما و تجارت آن اجرا شود نکته‌ای که وجود دارد این است که یکی از جذاب‌ترین طراحی‌ها و هزینه‌ها برای تجارت و برند شما داشتن لوگو موشن انحصاری می‌باشد و همکاری کردن با یک تیم خلاق‌تر می‌تواند هرآنچه که موردنیاز شما هست را به ارمغان آورد.

روش‌های جذب مخاطب به یک برند متنوع می‌باشد؛ اما یکی از بهترین آنها طراحی لوگو موشن برای یک برند است. در واقع لوگو موشن‌ها زیباترین و پویاترین نوع معرفی یک برند به مخاطبان می‌باشد. با استفاده از پویانمایی‌ها یک لوگوی متحرکی ساخته می‌شود که آرم تجارت شما را با زیبایی خیره‌کننده، برای دید مخاطبانتان فراهم می‌کند.

تفاوتی که در یک تصویر ساده از یک لوگو و تصویر پویاتر شده آن وجود دارد این است که لوگو موشن توانایی جذب مخاطب بیشتری دارد و می‌توان در لوگو موشن‌ها اطلاعات بیشتری باتوجه‌به خلاقیت سازنده به مخاطب ارائه کرد.

اهداف طراحی لوگو موشن

دارندگان برندها و تجارت‌های مختلف برای ایجاد جذابیت‌های بیشتر در ویدئوهای اطلاع‌رسانی، تبلیغاتی و خبری خود لوگو موشن‌ها استفاده می‌کنند در نتیجه هدف لوگو موشن در یک مجموعه ویدئویی ایجاد جذابیت بیشتر برای مخاطبان است.

هدف از طراحی یک لوگو موشن و استفاده از آن افزایش فروش جذب مخاطب و بسیاری از موارد پرمنفعت دیگر می‌باشد که با هزینه یک‌بار برای یک لوگو موشن حرفه‌ای می‌توان برای مدت‌ها از این طراحی پرمنفعت سود برد.

مزایای طراحی لوگو موشن چیست؟

اگر بخواهیم از مزیت‌های طراحی لوگو موشن بگوییم در کنار کاربردهای طراحی لوگو موشن که گفته شد استفاده از آرم استیشن در تجارت‌ها می‌تواند مزایای زیادی داشته باشد یکی از آنها افزایش بازدید ویدئوهای ساخته شده برای برند شما با آرم استیشن اختصاصی خودتان می‌باشد.

برخی از افراد وضعیت‌های یک لوگو تصویری ساده را هم اندازه با لوگو موشن می‌دانند برای آنها باید بگوییم که استفاده از آرم استیشن بسیار پرمنفعت‌تر از حالتی است که در ویدئوهای شما یک لوگو تصویری ثابت و بی‌حرکت برای مدت‌زمان بیشتری در ویدئوها وجود داشته باشد.

حال که با کاربرد لوگو متحرک آشنا شدید و مزایای استفاده از یک لوگو متحرک را خواندید، شاید برای شما سؤالی همچون قیمت طراحی لوگو موشن چقدر است؟ پیش آید! برای یافتن پاسخ مناسب به این پرسش‌ها ادامه مطالب این صفحه را از دست ندهید.