ثبت سفارش در واتس آپ
ارتباط تلفنی با پشتیبانی

طراحی لوگو در شیراز

طراحی لوگو   در شیراز
طراحی لوگو طراحی لوگو، یکی از عناصر اصلی برندینگ و خلق هویت بصری برند شما می‌باشد که البته برای کسب و کارهای مختلف به عنوان یک چالش بسیار بزرگ شناخته می‌شود.

با توجه به این که پایه و ریشه تبلیغات برندینگ به واسطه لوگو انجام می‌شود، شما قطعاً قبل از هر کاری نیاز به خدمات طراحی لوگو اصولی و حرفه‌ای دارید تا بتوانید از بین مخاطبین و عموم جامعه، مخاطبین هدف خود را شکار کنید و این مخاطبین را به مشتریان وفادار خود تبدیل کنید تا بدون هیچ سوالی از خدمات و محصولات شما استفاده کنند؛ البته لوگو زمانی توانایی و قدرت کنترل ذهن مشتریان شما را پیدا می‌کند که به صورت اصولی و قدرتمند طراحی شده باشد، پس برای طراحی لوگو باید قبل از هر کاری بهترین شرکت طراحی لوگو (پایون دیزاین) را پیدا کنید تا بتوانید بعد از مدت کوتاهی جذب مخاطب داشته باشید و مخاطبین قبلی خود را نیز از دست ندهید.

طراحی آرم

داشتن یک طراحی آرم منحصر به فرد و زیبا برای هر کسب و کاری بسیار مهم است؛ زیرا آرم منحصر به هر کسب و کار مالکیت، کیفیت و ارزش‌های آن را به نمایش می گذارد. آرم ها دقیقا همان چیزی هستند که بر محصولات، کارت ویزیت، وب سایت، رسانه های اجتماعی و مهمتر از همه در ذهن مشتریان شما نقش می بندد. یک آرم خوب، آرمی است که مطابق با صنعت یا خدمات شما باشد.
طراحی آرم شرکت شما اولین چیزی است که افراد با آن تعامل خواهند داشت، بنابراین فرصت بسیار مناسبی است که از این طریق تاثر اولیه خوبی روی آن ها داشته باشید. به طور کلی طراحی آرم به شما کمک می کند تا هدف خود را به صورت واضح و بصری بیان کنید.
برای داشتن یک طراحی آرم یونیک و متناسب با کسب و کار خود تنها کافی است کار طراحی را به تیم مجرب و حرفه ای پایون دیزاین بسپارید و از کسب نتیجه مطلوب مطمئن باشید. طراحان پایون دیزاین به گونه ای کار طراحی آرم شما را انجام خواهند داد که شما را از دیگر رقبا متمایز کرده و وفاداری به برند شما را به طرز شگفت انگیزی تقویت کند.

سفارش طراحی لوگو

در  سفارش طراحی لوگو  باید به این موضوع دقت داشته باشید که هویت برند شما در حال ساخت است و این موضوع از هر چیزی مهم تر است. کم نبوده اند برندهایی که به خاطر طراحی های اشتباه از بین رفته‌اند، پس شما اشتباه آن ها را انجام نداده و در ابتدا بهترین لوگوی ممکن از هر لحاظ را برای برند خود طراحی و سپس سفارش طراحی لوگوی خود را به یک تیم متخصص و با تجربه مانند پایون دیزاین بسپارید. یکی از حرفه ای ترین خدمات رایان طرح طراحی لوگو بوده و تیمی که در این زمینه فعالیت می کنند جزو بهترین طراحان گرافیکی شیراز هستند.

اهمیت طراحی لوگو برای یک کسب و کار

اهمیت طراحی لوگو برای کسب و کارهای مختلف مثل اهمیت داشتن کارت ملی می‌باشد؛ به بیان دیگر همه‌ی افراد و سازمان‌های مختلف برای احراز هویت و بررسی اعتبار شما، از کارت ملی‌تان استفاده می‌کنند که همین موضوع برای کسب و کارهای مختلف نیز وجود دارد که این وظیفه را لوگو به دوش می‌کشد؛ به علاوه بد نیست بدانید که شاید شما بتوانید از جایگزین‌هایی مثل شناسنامه به جای کارت ملی برای احراز هویت استفاده کنید، ولی برای کسب و کارها نمی‌توان هیچ جایگزینی به جای لوگو استفاده نمود و به صورت کلی طراحی لوگو برای یک کسب و کار به معنای برندینگ، کاهش عرضه محصولات و خدمات جعلی به اسم این برند و جذب مخاطب جدید می‌باشد.

چه لوگویی برای کسب و کار ما مناسب است؟

یکی از سؤالات بسیار مهم با توجه به انواع لوگو، لوگوی مناسب کسب و کار ما می‌باشد که می‌تواند شما را در چند راهی بسیار پیچیده‌ای گیر بیندازد و به همین علت نیز باید قبل از هر کاری از مشاوره رایگان طراحی لوگو تیم ما استفاده نماید.

البته دقت داشته باشید که جدای از دریافت مشاوره رایگان طراحی لوگو، شما باز نیز باید از بین تعداد زیادی لوگو، بهترین گزینه ممکن را انتخاب کنید؛ دقت داشته باشید که هر کسب و کار با توجه به خدماتی که ارائه می‌کند، می‌توان از انواع طراحی لوگو مثل طراحی لوگو تایپ، طراحی لوگو انگلیسی، طراحی لوگو فارسی، طراحی لوگو حیوانات، طراحی لوگو اشکال و طراحی لوگو اسم موارد مختلف دیگر استفاده نماید که همین موضوع انتخاب لوگو مناسب را بسیار سخت می‌کند! و خیلی از کسب و کار در همین مسیر دچار اشتباه شده و اقدام به طراحی لوگویی با هویت و هدفی اشتباه می‌شوند.

نکته مهم:

همانطور که گفته شد، طراحی و ثبت لوگو شرکت امری تخصصی است و صرف این که شما می‌توانید از زیباترین نوع لوگو استفاده کنید، نباید اقدام به انتخاب آن نماید، زیرا طراحی لوگو اختصاصی و مناسب نیازمند دریافت مشاوره تخصصی بوده و در صورت اشتباه و عدم طراحی اصولی لوگو، می‌توانید درگیر برندینگ معکوس شوید.

مزایای طراحی لوگو برای برندینگ

احتمالاً مهم‌ترین مزیت طراحی لوگو، برندینگ و افزایش مشتری می‌باشد، اما این نیمه آشکار طراحی لوگو بود در نیمه پنهان مزایای طراحی لوگو، می‌توان به کاهش محصولات و خدمات جعلی، ایجاد وجه تمایز نسبت به سایر برندها، استفاده به عنوان مکمل نام شرکت و کنترل ذهن مخاطب به واسطه شعارهای مناسب اشاره نمود؛ دقت داشته باشید که کنترل ذهن مخاطب جزو مهم‌ترین عواملی است که می‌تواند باعث فروش موفق محصولات و خدمات شما به افرادی که حتی نیازی به محصول شما ندارند نیز باشد چه برسد به مشتریانی که نیاز به خدمات و محصولات شما دارند.

انواع طراحی لوگو برای برندینگ

همانطور که گفته شد، یکی از دلایلی که نمی‌توان از طراحی آرم به بازدهی مناسب رسید، طراحی اشتباه لوگو می‌باشد که در اکثر موارد به دلیل عدم انتخاب لوگو مناسب و گستردگی انواع لوگوها می‌باشد؛ دقت داشته باشید که مهم‌ترین اصل در طراحی لوگو برای برند شما، خدمات و محصولاتی است که عرضه می‌کنید و البته شعاری که قرار است مشتریان شما را با آن بشناسند، پس باید در طراحی آرم و لوگو به بهترین شکل عمل کنید تا نتیجه مناسب را دریافت نماید.

بد نیست بدانید که طراحی لوگو شامل موارد زیر می‌شود و خود این موارد نیز به دسته بندی‌های مختلفی تقسیم بندی می‌شوند که می‌توان از یک یا چند دسته برای انتخاب لوگو مناسب استفاده نمود.

 

Minimal logo

از زیبا و ساده‌ترین نوع لوگوها هستند که برای انواع کسب و کار کاربرد دارند.

Emblem logo

مجموعه از لوگوها هستند که از متون مختلف در اشکال استفاده می‌کنند.

Composite logo

این لوگو به صورت ترکیبی از دو نوع لوگو دیگر که به لوگو تصویری و تایپ معروف است طراحی می‌شود. به این نوع لوگو، لوگو تلفیقی نیز گفته می‌شود.

Mascot logo

این نوع لوگو به واسطه شکل حیوانات، اشیا یا انسان‌ها ساخته می‌شود.

Monogram logo

نوعی لوگو بسیار ساده که معمولاً به واسطه چند حرف اول یا مخفف اسم برند ساخته می‌شود.

Typography logo

از فونت‌های مختلف برای طراحی لوگو استفاده می‌شود و معمولاً نام برند بدنه اصلی لوگو را می‌سازد.

3D logo

در این ساخت این لوگو به واسطه قواعد پرسپکتیو عمل می‌شود.

Picture logo

در این لوگو برپایه تصاویر گرافیکی مختلف و با هدف از ترکیب تصاویر، سمبل، نمادها، آیکون و پیکتوگرام استفاده می‌شود.

Abstract logo

در این نوع لوگو از اشکال انتزاعی برای اطلاع رسانی پیامی خاص به مجموعه مخاطبین مجموعه استفاده می‌شود.