ثبت سفارش در واتس آپ
ارتباط تلفنی با پشتیبانی

مدیریت و ادمین سایت (website admin) در شیراز

مدیریت و ادمین سایت (website admin)   در شیراز
کاربر ادمین به معنی هر شخصی که بدون هیچ محدودیتی به تمامی بخش های یک کانال، گروه، سایت و... دسترسی دارد. که در حقیقت این شخص کسی است که گروه، سایت یا کانال را راه‌اندازی و یا مدیریت و هدایت می‌کند و تصمیم‌های اصلی در مورد آن را می‌گیرد.

کار ادمین سایت چیست؟

وظایف مدیر سایت شامل موارد متعدد و کلیدی می باشد که البته برای هر وب سایتی نسبت به نوع وب سایت فرق دارد. ادمین وب سایت بودن یعنی مدیر ارشد بودین یک مجموعه ای در جهت اهداف اصلی و مشخص شده ی وب سایت. و جایگاه به این معنی است که جهت پیشبرد اهداف با افراد و اشخاص فراوانی (طراحان ، تیم تولید محتوا ، کارشناسان سئو و..) فعالیت و همکاری کند.


1- مدیریت تیم تولید محتوا

اولین و مهمترین گام بعد از راه اندازی وب سایت، تکمیل کردن وب سایت با محتواهای مرتبط و مناسب با کسب و کاراست. و از آنجا که تولید محتوای مناسب و البته یونیک از جمله کارهای اساسی مدیر سایت است. چرا که این  تولید محتوای اثرگذار  است که تاثیر مستقیم بربازدید سایت ها و تبدیل شدن به مشتری دارند. پس مدیر سایت باید با هماهنگی تیم تولید محتوا برای وب سایت راه اندازی شده، اقدام به تولید محتوای مناسب کند.

2- بررسی فنی وب سایت

یکی از کارهای روتین و همه روزه وب مستر این است که وب سایت را به کمک ابزارهای دقیق گوگل به بررسی نقاط ضعف و قوت وب سایت بپردازد. ابزارهایی همچون گوگل سرچ کنسول و گوگل آنالیتیکس. که درصورت استفاده ی درصد و دقیق از گزارشات سرچ کنسول می توان با تعامل با بازدید کنندگان بتواند وب سایت را ارتقا بخشد.

3- بررسی لینک ها و  صفحات سایت

یک ادمین سایت موظف است که تمامی صفحات سایت و لینک های آن را برسی کند تا لینک مخدوش شده یا صفحه ی نامرتبط یا خالی از محتوا در سایت وجود نداشته باشد.

4- مدیریت و افزایش ترافیک سایت

یک مدیر سایت آنقدر باید باهوش عمل کند که از هر نقطه ضعف سایت بتواند یک نقطه قوت مبدل سازد. سرچ کنسول در این زمینه می تواند نتایج منحصر به فردی ارائه دهد تا شما را با رصد رفتار مشتریان و هم چنین رفع نقص هایی که در سایت وجود دارد، تلاش خود را برای تبدیل بازدید به کاربر دائمی انجام دهد. و این امر میسر نخواهد شد مگر با تلاش وکوشش مستمر. راه های زیادی در جهت کمک به افزایش ترافیک سایت است:

  • بررسی رفتار کاربران
  • بررسی کلمات ورودی سایت
  • تولید محتوای هدفمند با جدیدترین متد سئو
  • کمک گرفتن ازشبکه های مجازی

5- بررسی وضعیت سرور و زمان آپ بودن سایت (up time) بصورت روزانه

6- مشخص کردن استراتژی خوب و هدفمند برای رشد و توسعه سایت

مدیر وب سایت وظیفه دارد درباره آینده سایت تحقیق کند و ببیند چه طرح ها و ایده هایی می تواند داشته باشد تا باعث رشد سایت شود.

 7- ارائه محتواهای کاربرپسند

یک مدیر سایت موظف است با شناخت ذائقه مخاطبانش ، مطالبی کاربرپسند ومطابق با استانداردهای ui و ux طراحی کند.

8- درج محصولات، اخبار و محتواهای متنی وغیر متنی

هر کدام از خدمات مانند درج محصول، تعرفه ی خاص خود را دارد.

 

خدمات مدیریت سایت

وظایف و خدمات سایت تمام کارهای برای سرپا نگه داشته شدن یک سایت را شامل می شود. اما اینکه مدیر سایتی که استخدام میکنیم چه خدماتی را انجام می دهد. بستگی به خواسته ی کارفرما دارد. و کاملا هم توافقی بوده و هزینه مدیریت سایت باتوجه به آن محاسبه می شود. و خدمات مدیریت سایت، تعرفه ی مشخص خود را دارد.
مشاهده تعرفه پشتیبانی سایت

 

هزینه ادمین سایت

ادمین سایت باتوجه به خدماتی که انجام می دهد . و اینکه برای چه مجموعه ای انجام می دهد و چقدر از اهمیت بالایی برخوردار است. هزینه ی ادمینی متفاوتی دریافت خواهد کرد.

 

حقوق ادمین سایت

حقوق ادمین باتوجه به این شرایط سنجیده می شود. حقوق ادمین میتواند ثابت و یا متغیر باشد. در هر صورت از 1 میلیون تومان تا 10 میلیون تومان . حقوق ادمین سایت متغیر است.

 

تعرفه ادمین سایت

هر مجموعه یا شرکتی  بسته به تخصص یا توانمندی که دارد می تواند تعرفه ای جهت ادمینی سایت تعریف نماید. و  هزینه ی مدیریت سایت  بسته به اینکه کارفرما چه خدماتی را درخوایت دهد متفاوت خواهد بود.
بطور کلی عوامل زیادی بر تعرفه ادمین سایت یا هزینه ادمین سایت تاثیر گذار هست.
1- بسته به اینکه وب مستر عملیات ادمین سایت را با سئو انجام دهد یا بدون سئو کاملا متفاوت است.
2- اینکه سایت شما چند زبانه باشد
3- مطالب منتشر شدهدر وب سایت در سایت های چند زبانه باید ترجمه تخصصی شود یا  به کمک گوگل ترنسلیت.
4- وب سایت شما از چه نوع وب سایت ها است: وب سایت فروشگاهی ، خدماتی، شخصی، پزشکی، وکلا و...
5- انتشار مطالب در شبکه های مجازی باید منتشر شود یا خیر؟
6- در سایت ها پاسخگویی با وب مستر است یا خیر

بزرگترین وجه تمایز ما با دیگران !

ما در زمینه ی طراحی سایت متخصص هستیم. و کار طراحی سایت را بصورت تخصصی و با جدیدترین متد روز دنیا انجام می دهیم. و همیشه اولین خدماتی که به مشتریان خودارائه می دهیم مشاوره است. مشاوره از جمله خدمات مهم و حیاتی هست که هر مجموعه کسب و کار یا صاحب سایتی به آن نیاز دارد. وجود شخصی متخصص به شما این کمک را می کند که در کنار شما در خصوص رفع مشکلات و بهبود شرایط کسب و کارتان و فروش هرچه بهتر به شما راهکار و پیشنهاد  بدهد. کسی که تخصص و تجربه رو در کنار هم داشته باشه. شما میتونید روی هیرکانا به عنوان یک مشاور و همراه دلسوز حساب باز کنید.

 

خصوصیات ادمین سایت موفق

•    با انگیزه و خلاق
•    علاقه‌ مند به کسب و کار اینترنتی
•    قدرت در مدیریت تیم
•    داشتن قدرت در برقراری ارتباط
•    آشنایی با طراحی
•    آشنایی با تولید محتوا و همچنین بهینه سازی
•    آشنایی کامل با نرم افزار‌های آنالیز وب سایت

 

استفاده از ایمیل مارکتینگ
جمع آوری اطلاعات کاربران:
 برای اینکه هر کاربر مجددا به سایت برگردد و از سایت دوباره استفاده کند، باید در همان ابتدا اطلاعاتی مانند ایمیل از کاربران دریافت نمود تا هر ازگاهی یک سری اطلاعات از جمله محصولات و کاتالوگ های وب سایت را بتوان برای آن ها ایمیل نمود و تلاش کرد که از سایت مجددا بازدید نمایند.

 

بررسی روزانه سایت:

ادمین سایت می بایست که بعضی ار امور یابترا بصورت روزانه و دائمی بررسی نماید :
بررسی دائم طرح گرافیکی سایت برا قرار دادن محتوای جدید.
بررسی روزانه وضعیت سرور و هاست
پشتیبان گیری از وب سایت
بررسی رتبه سایت
معرفی محصولات و خدمات سایت به کاربران

واز آنجا که انجام بعضی از خدمات در راستای حوضه ی تخصص وی نباشد. می بایست که جهت هماهنگی با مسئول آن بخش اقدام نماید.