ثبت سفارش در واتس آپ
ارتباط تلفنی با پشتیبانی

طراحی مهر (seal design) در شیراز

طراحی مهر (seal design)  در شیراز
طراحی مهر (seal-design) برای شرکت‌های تجاری و افراد متخصص یک مسئله بسیار مهم است، چون معمولا بسیاری از اسناد بدون مهر اعتباری ندارند. به بیان دیگر مهرها یک ابزار خاص برند سازی بوده که به کمک آن می‌توان برند را به مخاطبان و رقبا معرفی کرد.

سفارش طراحی مهر

استفاده از مهر سازمانی در بسیاری از اسناد و قراردادهای مهم تجاری، ضروری است. زیرا در واقع مهر سبب اعتبار و هویت بخشیدن به اسناد می‌شود. به همین دلیل در انتخاب شرکت طراحی که قرار است طرح مهر را طراحی کند باید بسیار دقت کرد. در حال حاضر با وجود شبکه‌های اجتماعی به سادگی می‌توان یک تیم طراحی مورد اطمینان را پیدا کرد. اغلب شرکت‌های حرفه‌ای  نمونه‌ طراحی مهر  و ایده‌هایی که دارند را در سایت و دیگر صفحات مجازی شرکت خود قرار می‌دهند تا مشتریان با دیدن آن‌ها بتوانند راحت‌تر تصمیم‌گیری کنند‌.

خدمات طراحی مهر

در دنیای امروز که برندسازی یک مسئله بسیار مهم و حیاتی برای کسب و کارها به حساب می‌آید و استفاده از شیوه‌ها و عناصر تبلیغاتی نوین، می‌توان بیش از گذشته شاهد پیشرفت برند و ماندگاری در ذهن مخاطبان بود؛ طراحی و چاپ مهر اختصاصی برای سازمان یا شرکت، نیاز به دقت فراوان دارد. چون استفاده از مهر بر روی بسیاری از اسناد رسمی سازمان ضروری بوده و در واقع سبب ایجاد تمایز بین سایر رقبا و پیروزی در میدان رقابت می‌شود. در یک کلام می‌توان گفت اصلی‌ترین خدمات طراحی مهر، نشان دادن اصالت و هویت کسب و کار به مخاطبان و رقبا است.

شرکت طراحی مهر

ضرورت استفاده از مهر در انواع اسناد اداری و تجاری، باعث شده تا افراد و سازمان‌های زیادی در پی یافتن یک شرکت مناسب برای طراحی طرح مهر باشند. رعایت اصول طراحی، کیفیت بالای کار،  قیمت طراحی مهر  مناسب و خوش‌قولی از جمله مهم‌ترین خصوصیات یه شرکت طراحی درجه یک است.

شرکت پایون دیزاین تمامی خصوصیات و شرایطی که یک شرکت طراحی حرفه‌ای باید داشته باشد را دارد. متقاضیان کار طراحی از هر نقطه کشور می‌توانند از خدمات این شرکت استفاده نمایند، زیرا ثبت سفارش طراحی مهر اینترنتی یکی از خدمات این شرکت است.

بهترین طراحی مهر

برای پیروزی در برابر سایر رقبا باید همیشه به دنبال بهترین‌ها بود. در نتیجه افراد و سازمان‌هایی که قصد پیروزی در میدان رقابت را دارند، باید همیشه به دنبال بهترین‌ها باشند. مهر یکی از ابزارهایی بوده در قدم اول معرف یک برند است و در قدم دوم باعث هویت بخشیدن به برند و افزایش اعتبار اسناد می‌شود. معمولا بهترین طراحی مهر اسم یا سازمان دارای خصوصیات زیر است:

 • طرح مهر کاملا خلاقانه و منحصر بفرد باشد.
 • جزئیات و نوشته‌ها با وضوح بالا ساخته شوند تا پس از آغشته شدن به جوهر و زدن بر روی کاغذ خوانایی آن‌ها حفظ شود.
 • اصول حرفه‌ای طراحی در آن رعایت شود.
 • طراحی ترکیبی از سادگی و زیبایی باشد.
 • هیج‌گونه کپی‌برداری در آن صورت نگرفته باشد.

سفارش انلاین طراحی مهر

با گسترش بستر اینترنت، در حال حاضر کارها با‌سرعت بیشتر و راحت‌تر انجام می‌شود. برای مثال در صورت مراجعه حضوری به یک شرکت طراحی برای سفارش ساخت و طراحی مهر، باید وقت زیادی را صرف رفت و آمد و ماندن در ترافیک‌های شهری کرد. از سوی دیگر شرکت‌های متعددی نیز در سراسر ایران وجود دارند که کار طراحی مهر را انجام می‌دهند و برای رفع چنین مشکلی، سفارشات مشتریان را به صورت آنلاین و از طریق سایت شرکت یا پیام رسان‌ها دریافت می‌کنند. در مجموعه پایون دیزاین، برای سفارش طراحی مهر آنلاین باید به سایت شرکت مراجعه نمود و در قسمت ثبت سفارش، درخواست خود را ثبت فرمایید. البته امکان درخواست طراحی از طریق تلفن‌های ثابت شرکت نیز امکان‌پذیر است.

طراحی مهر حرفه ای

بسیاری از افراد یا شرکت‌ها به دلیل عدم آگاهی از اصول طراحی، برای طراحی مهر اسم یا برند خود را به افراد غیر‌حرفه‌ای می‌سپارند. بدون شک طراحی غیراصولی مهر، نتایج نامطلوبی مثل کاهش اعتبار برند و شکست در برابر سایر رقبا را خواهد داشت. از آنجایی که اعتبار برند یک مسئله بسیار مهم است در ادامه به اصول طراحی مهر حرفه ای اشاره شده است:

سایز مهر

اندازه و ابعاد مهر باید کاملا استاندارد باشد، یعنی نه خیلی کوچک که به سختی دیده شود و نه خیلی بزرگ که حجم زیادی از فضای اسناد را اشغال کند.

 فونت خوانا و تایپو گرافی

معمولا برای مهرهای شخصی نام افراد و برای مهرهای سازمانی لوگو طراحی می‌شود. فونت و تایپوگرافی استفاده شده باید کاملا واضح و خوانا باشد تا پس از آغشته شدن به جوهر و زدن روی کاغذ نیز قابل شناسایی باشد.

وضوح تصاویر

تصویر لوگو برند یا لوگو شخصی باید به کمک ابزارهای خاص طراحی و سپس بر روی مهر چاپ شود. در صورت عدم استفاده از ابزار خاص طراحی، پس از استفاده از مهر یک تصویر نا‌مفهوم بر روی کاغذ خواهیم داشت. 

تیم طراحی مهر

مهر یک شرکت یا سازمان در واقع نشان دهنده اصالت آن بوده و می‌تواند سبب هویت برند سازمان یا شرکت شود. البته افراد متخصص و ماهر مانند پزشکان، مهندسان، وکلا و… نیز دارای مهر شخصی هستند که استفاده از آن برای انجام بسیاری از امور اداری ضروری است. با این تفاسیر، طراحی انواع مهر شخصی یا سازمانی بسیار حساس بوده و کار طراحی و چاپ مهر را باید به یک شرکت طراحی ماهر و نام آشنا سپرد. پایون دیزاین شیراز یکی از شرکت‌های حرفه‌ای در زمینه انواع عناصر تبلیغاتی مانند  طراحی تندیس ، کارت ویزیت، لوگو و مهر بوده، زیرا دارای خصوصیات زیر است:

 • انجام طراحی با دقت بسیار زیاد
 • ارائه مشاوره به مشتریان قبل از سفارش
 • توجه به سلیقه و خواسته‌های مشتری
 • تسلط کافی بر اصول طراحی
 • گذاشتن زمان کافی برای طراحی
 • داشتن رزومه کاری قوی و موفق

طراحی مهر چیست؟

منظور از مهر وسیله‌ای است که یک نوشته، نشان تجاری، امضا و یا هرچیز دیگری به صورت برجسته بر روی آن حک می‌شود. در گذشته حکاکی مهر به صورت دستی صورت می‌گرفت، اما در حال حاضر ابتدا طرح مهر به کمک نرم افزارهای خاص طراحی و سپس به وسیله دستگاه‌های چاپ مخصوص بر روی مهر حک می‌شود. احراز هویت برند یا فرد یکی از کاربردهای مهر است، به عنوان مثال با طراحی مهر امضا اختصاصی برای مدیریت یک سازمان، دیگر کسی نمی‌تواند از امضا وی سوء استفاده نماید. اعتبار بخشیدن به اسناد و اوراق نیز یکی دیگر از کاربردهای رایج مهر محسوب می‌شود.

طراحی مهر شیک

معمولا در بسیاری از اسناد اداری قید شده که این سند بدون مهر فاقد اعتبار است. همین نوشته نشان دهنده اهمیت طراحی مهر بوده، پس باید هنگام ساخت و طراحی مهر، اصول آن به درستی رعایت و با دقت انجام شود. بسیاری از افراد که قصد سفارش ساخت مهر را دارند ممکن است با اصول آن آشنا نباشند، به همین منظور در این قسمت اصول طراحی مهر شیک را گردآوری کرده‌ایم:

 1. طرح مهر باید کاملا خلاقانه باشد.
 2. از لوگو یا طرح رقبا کمی‌برداری نشده باشد.
 3. تایپوگرافی آن جذاب باشد.
 4. نوشته‌ها دارای فونت خوانا باشند.
 5. مدل و شکل مهر بر اساس مدل لوگو انتخاب شود، مثلا مهر لوگوهای مربعی باید به شکل مربع طراحی گردد.
 6. هیج‌گونه غلط املایی در مهر وجود نداشته باشد.
 7. پس از استفاده، جزئیات طرح و تصاویر به خوبی قابل مشاهده باشد.

طراحی مهر ارزان

برای ساخت و طراحی مهر نمی‌توان یک هزینه مشخص اعلام کرد‌ زیرا معمولا هزینه طراحی به موارد مختلفی مانند نوع طراحی، کیفیت کار و مدت زمانی که طراح برای طراحی صرف می‌کند بستگی دارد. به همین دلیل ممکن است که اگر به دو شرکت طراحی مختلف مراجعه کنید، هر یک از آن‌ها هزینه متفاوتی را برای طراحی و ساخت مهر به شما اعلام می‌کنند. البته انجمن طراحان برای حفظ حقوق مشتریان، دستورالعمل‌هایی را برای طراحی و خدمات مربوط به آن تعیین نموده است.

تیم طراحی گرافیک پایون دیزاین به منظور خدمت رسانی گسترده‌تر به کسب و کارها، کلیه خدمات طراحی خود را با هزینه بسیار مناسب ارائه می‌دهد.

چرا به طراحی مهر نیاز داریم؟

سازمان و کسب و کار ها برای تخصصی نشان دادن خود، نیاز است به طراحی یک مهر جذاب بپردازند. طراحی خلاقانه مهر به کسب و کار شما این امکان را می دهد تا تجارت یا سازمان شما را به رسمیت شناخته شود. درنتیجه بهتر است که به طراحی حرفه ای آن بپردازید. کارشناس های طراحی مجموعه پایون دیزاین به پیاده سازی و طراحی مهر می پردازند. می توانید برای سفارش به کارشناس های طراحی مهر پایون دیزاین تماس بگیرید. طراحی مهر باید با استاندارد های مشخصی انجام شود.

 طراحی مهر اسم آنلاین از چه طریقی امکان‌پذیر است؟

در حال حاضر با توجه به اینترنتی شدن بسیاری از کارها، ثبت سفارش طراحی مهر آنلاین نیز از طریق فضای مجازی قابل انجام است. برای ثبت سفارش آنلاین نیاز است که به سایت شرکت‌های طراحی یا صفحات آن‌ها در شبکه‌های اجتماعی مراجعه کنید.

بهترین شرکت طراحی مهر کدام است؟

معمولا شرکت‌های حرفه‌ای دارای ویژگی‌هایی همچون تیم طراحی خلاق، رزومه قوی شرکت، نمونه‌ کارهای متنوع و قیمت مناسب هستند. شرکت پایون دیزاین شیراز نیز یکی از بهترین شرکت‌ها بوده که با خیال راحت می‌توان از خدمات طراحی آن‌ها استفاده کرد.