ثبت سفارش در واتس آپ
ارتباط تلفنی با پشتیبانی

طراحی مسکات (mascot design) در شیراز

طراحی مسکات (mascot design)   در شیراز
طراحی مسکات (mascot design) به فرآیند طراحی و ساخت یک شخصیت گفته می‌شود که قرار است به معرفی برند بپردازد. مسکات یک شخصیت طراحی شده است که به معرفی برند می‌پردازد و همه شرکت‌ها می‌توانند از این طراحی برای بازاریابی قوی بهره‌مند شوند

طراحی مسکات (mascot design) به فرآیند طراحی و ساخت یک شخصیت گفته می‌شود که قرار است به معرفی برند بپردازد. مسکات یک شخصیت طراحی شده است که به معرفی برند می‌پردازد و همه شرکت‌ها می‌توانند از این طراحی برای بازاریابی قوی بهره‌مند شوند. در طراحی مسکات، شرکت‌ها با طراحی یک شخصیت خیالی یا واقعی، نسبت به طراحی لوگوی مسکات اقدام می‌کنند. این لوگو تبدیل به یک لوگوی منحصر به فرد می‌شود که هرکس با دیدن آن یاد شرکت مذکور بیفتد. دیزاین مسکات با  بهترین طراحی کاراکتر  و مناسب‌ترین  قیمت طراحی مسکات  را از تیم طراحی کاراکتر شیراز پایون دیزاین دریافت کنید. 

طراحی مسکات چیست؟

هنگامی که اسم مسکات چی توز به گوش شما می‌خورد اولین تصویری که در ذهن شما نقش می‌بندد یک میمون موتور سوار است. یکی از مسکات‌های معروف میمون چی توز است که از  نمونه‌ کارهای موفق طراحی مسکات  به شمار می‌رود. به طور کلی مسکات، نماد و سخنگوی یک سازمان، تیم ورزشی و… است و به سه نوع مسکات انسانی، کاراکتر حیوانات و کاراکتر اشیا تقسیم می‌شود. پیشنهاد می‌کنیم قبل از مطالعه ادامه مقاله حتما مقاله مسکات چیه را بخوانید.

معنی کلمه مسکات خوش یمن است که در گذشته نیز از مسکات به عنوان نماد شانس و انرژی یاد می‌شد. تاریخچه مسکات نشان می‌دهد که این واژه اولین بار در قرن ۱۹ در یک اپرا در فرانسه مورد توجه واقع شد. نام آن La Mascotte بود که پس از آن واژه مسکات وارد آمریکا و سایر کشورها شد.

مکس پاکتین اولین مسکاتی بود که برای کاربرد تجاری مورد استفاده قرار گرفت و لقب شاهزاده دلقک بیسبال را به خود اختصاص داد. این فرد که یک بازیکن بیسبال بود، با رقص و حرکات موزون، توجه تماشاچیان را به خود جلب می‌کرده است.

کاربرد مسکات

کاربرد طراحی مسکات و طراحی  کاراکتر چیست ؟ مسکات کاربردهای زیادی در بازاریابی دارد که اصلی‌ترین کاربرد مسکات برند، ساختن تصویری از شما در ذهن کاربران است و با دیدن آن محصول و خدمات شما را می‌شناسند. با استفاده از این طراحی می‌توانید کاربران زیادی را جذب نمایید؛ به شرطی که اصول طراحی مسکات به خوبی رعایت شود.

ویژگی مسکات حرفه‌ای

اگر به دنبال مسکاتی هستید که تاثیر بیشتری در معرفی برند شما داشته باشد باید دارای ویژگی‌هایی باشد. خصوصیات مسکات شامل موارد زیر است:

    • یک مسکات خوب قابلیت ماندگاری در ذهن افراد را دارد. لازم است شخصیت مورد نظر شما اصیل و قابل شناسایی باشد.
    • کاراکتر مسکات باید انعطاف پذیر و سازگار باشد.
    • مسکات باید مرتبط با ویژگی‌های برند شما باشد و بتواند مخاطب را جذب کند.
    • ظاهر زیبا و شیک یکی دیگر از ویژگی‌هایی است که لازم است به آن توجه داشته باشید.

تیم طراحی مسکات

طراحی مسکات نیاز به تجربه و مهارت بالایی دارد و لازم است اعضای تیم دارای تخصص و خلاقیت کافی داشته باشند تا بتوانند یک طرح موفق و منحصر به فرد ارائه دهند. برای طراحی موفق مسکات لازم است آن را به دست مجموعه‌های معتبر بسپارید تا بهترین کاراکتر را مطابق با کار و سلیقه شما طراحی کنند. 

سفارش طراحی مسکات

برای سفارش طراحی مسکات باید تیمی را انتخاب کنید تا بتوانند به خوبی ایده مورد نظر شما را به بهترین نحو اجرا کنند. تیم طراحی پایون دیزاین از افراد متخصص و مجرب در این زمینه تشکیل شده است که می‌توانید کار طراحی مسکات را به آن‌ها بسپارید. کافی است وارد سایت پایون دیزاین شده و سفارش خود را ثبت نمایید.

خدمات طراحی مسکات

طراحی مسکات شامل مراحل مختلفی است که معمولا پیچیده و زمانبر است. اما پایون دیزاین خدمات طراحی مسکات را به بهترین نحو ممکن اجرا می‌کند.

بهترین شرکت طراحی مسکات

در انتخاب بهترین شرکت طراحی مسکات باید مولفه‌های مختلفی را در نظر گرفت. مواردی مانند سابقه، تجربه، تخصص و… در انتخاب  بهترین شرکت طراحی  مسکات گرافیکی در خروجی نهایی تاثیرگذار است. پایون دیزاین با بهره‌گیری از افراد متخصص، همواره تلاش می‌کند تا بهترین طراحی‌ها را در هر زمینه ارائه دهد.

قرارداد طراحی مسکات

هنگام ثبت سفارش طراحی مسکات قراردادی تنظیم می‌شود و طرفین موظف به اجرای تعهداتی هستند. در این قرارداد معمولا نوع سفارش، زمان اجرا، هزینه و… ذکر می‌شود.  قرارداد طراحی کاراکتر  و مسکات از اهمیت زیادی برخوردار است به همین خاطر تنها با شرکتی همکاری کنید که این قرارداد را به صورت شفاف و واضح منعقد کند.

مدت زمان طراحی مسکات چقدر است؟

با توجه به پیچیدگی طرح مدت زمان آماده سازی سفارش متفاوت خواهد بود و معمولا بین 7 الی 10 روز زمان می‌برد.