ثبت سفارش در واتس آپ
ارتباط تلفنی با پشتیبانی

طراحی پاکت نامه (envelope design) در شیراز

طراحی پاکت نامه (envelope design)   در شیراز
طراحی پاکت نامه (Envelope design) به فرآیند طراحی یک پاکت با استفاده از المان‌های گرافیکی و درج اطلاعاتی چون لوگو و اطلاعات تماس برند بر روی پاکت گفته می‌شود. با طراحی پاکت نامه حرفه‌ای به تقویت هویت بصری برند خود کمک می‌کنید.

سفارش طراحی پاکت نامه

برای انجام طراحی پاکت نامه و سایر کارهای گرافیکی انتخاب یک تیم متخصص اهمیت فراوانی دارد، چون در غیر این‌صورت ممکن است که نتیجه کار رضایت بخش نبوده و هزینه تبلیغات شما به هدر رود. پایون دیزاین به دلیل رزومه کاری درخشان و کیفیت بالای خدمات ارائه شده، یکی از بهترین آژانس‌های تبلیغاتی به شمار می‌رود. مزایای سفارش طراحی پاکت نامه در این سایت به شرح ذیل است:

  • کارشناسان این مجموعه معتقدند که زیبایی در سادگی است؛ بنابراین سعی می‌کنند که طرح پاکت نامه ساده و شیک باشد.
  • با توجه به اهمیت عکس در طراحی پاکت نامه متخصصان تصاویر چهره‌های انسانی را به کار می‌برند، تا  ضمن جذابیت بخشیدن به ظاهر آن، کارفرما بتواند به طور عمیق با مشتریان خود تعامل برقرار کند.
  • کارشناسان تلاش می‌کنند که به جای طرح‌های شلوغ و گیج کننده، طرح سازمانی و لوگوی شرکت شما را به بهترین شکل در پاکت استفاده کنند.

خدمات طراحی پاکت نامه

طراحی پاکت نامه در سایت پایون دیزاین طوری انجام می‌گیرد که باعث موفقیت شما در برندینگ شود. به دلیل این‌که سر برگ‌های اداره نیز داخل این پاکت‌ها قرار می‌گیرند؛ بهتر است که طراحی سربرگ با پاکت نامه  هماهنگی داشته باشد. این هارمونی، کسب و کار شما را در ذهن مخاطب جذاب و ماندگار خواهد کرد. اگر قصد دارید به طور حرفه‌ای فعالیت کنید، ضروری است که به این موارد به ظاهر ساده و پیش پا افتاده اهمیت بدهید. از جمله خدمات طراحی پاکت نامه که در سایت پایون دیزاین ارائه می‌شود، می‌توان به این موارد اشاره کرد:

  • طراحی پاکت نامه دیجیتال
  • طراحی پاکت نامه صنعتی
  • طراحی پاکت نامه تبلیغاتی

شرکت طراحی پاکت نامه

پاکت‌های نامه نیز مانند سایر اقلام ست اداری کاربرد فراوانی دارند. به کمک این ابزار تبلیغاتی می‌توانید اعتبار شرکت خود را بالا برده و اعتماد مخاطبان را جلب کنید. بهترین شرکت طراحی پاکت نامه یعنی پایون دیزاین طرحی را در اختیارتان قرار می‌دهد که کاملاً برای شرکت شما آماده شده باشد. این طرح اختصاصی موجب ارتقاء جایگاه شما در مقایسه با رقبا شده و کمک می‌کند که رسمی‌تر دیده شوید.

بهترین طراحی پاکت نامه

انتخاب فونت در طراحی پاکت نامه بسیار مهم است. متخصصان پایون دیزاین هنگام برگزیدن فونت به مولفه‌هایی همچون صنف فعالیت کارفرما و سلیقه او توجه می‌کنند. برای مثال بهترین فونت برای نامه‌های رسمی و اداری B NAZANIN است، اما برای نامه‌های صمیمانه‌تر فونت‌های فانتزی گزینه بهتری هستند. به طور کلی گرافیست‌ها فونت را متناسب با لوگوی شرکت انتخاب می‌کند؛ تا این همخوانی باعث یکپارچه دیده شدن ست اداری گردد. رعایت این فاکتورها باعث شده که کادر پایون دیزاین بهترین طراحی پاکت نامه را به مشتریان ارائه دهند. همچنین این کادر مجرب اقدام به برگزاری انواع کلاس‌های آموزشی در زمینه‌هایی همچون  طراحی پرچم ، طراحی و ساخت بسته بندی،  طراحی مجله  و طراحی استرابورد نموده‌اند. در صورت علاقمندی می‌توانید از طریق وب‌سایت در این دوره‌ها ثبت نام کنید.

سفارش آنلاین طراحی پاکت نامه

در سایت پایون دیزاین امکان سفارش آنلاین طراحی پاکت نامه در اختیار مشتریان قرار داده شده، تا در هزینه و وقت صاحبان مشاغل صرفه جویی شود. حتی این امکان برای شما فراهم است که طرح اختصاصی خود را به صورت آنلاین و با هزینه‌ای کم سفارش دهید. متخصصان این مجموعه المان‌های روی پاکت را به گونه‌ای به کار می‌برند که در همان نگاه اول تاثیر مطلوبی روی مخاطبان بگذارد. این روزها طراحی مینیمالیست طرفداران بسیاری را به خود اختصاص داده است، چون در عین سادگی ظاهر خوبی دارد و تاثیر پاکت نامه در بازاریابی را چندین برابر می‌کند. پس از دریافت طراحی پاکت نامه خام می‌توانید از کارشناسان پایون دیزاین بخواهید تا هرگونه تغییراتی که مد نظر دارید بر روی آن‌ها اعمال کنند. سپس طرح نهایی را پس از چند روز دریافت کنید.

طراحی پاکت نامه حرفه ‌ای

از جمله خصوصیات پاکت نامه حرفه‌ای این است که باید در آن از رنگ سازمانی خاص استفاده شود؛ زیرا همان‌طور که می‌دانید هر اداره یا سازمان دارای لوگو و رنگ مختص خود است. کارشناسان پایون دیزاین هنگام انتخاب رنگ در طراحی پاکت نامه حرفه ‌ای فاکتورهای مختلفی را مد نظر قرار می‌دهند، یعنی رنگی را برمی‌گزینند که با فعالیت شرکت مربوطه سازگار باشد. مثلاً رنگ‌های سرد موجب کاهش اشتها می‌شوند؛ بنابراین گزینه مناسبی برای پاکت نامه رستوران‌ها نیستند. البته لزوما این پاکت‌ها با رنگ سازمانی طراحی نمی‌شوند؛ در مواردی نیز گرافیست‌ها رنگ سفید را به‌عنوان قالب اصلی پاکت انتخاب کرده و رنگ‌های خاص را فقط در قسمت‌هایی از آن به کار می‌برند.

تیم طراحی پاکت نامه

چنانچه تمایل دارید انتخاب ایده برای طراحی پاکت نامه اداره شما همسو با کسب و کارتان باشد، بهتر است این کار را به عهده تیم طراحی پاکت نامه در آژانس تبلیغاتی پایون دیزاین بگذارید. کادر مجرب این مجموعه  چندین طرح اولیه را با مشتری به اشتراک گذاشته و در صورت اعلام رضایت از جانب شما مراحل بعدی دیزاین را انجام می‌دهند. دقت داشته باشد که کار طراحی پاکت نامه ساده نیست و نیاز به مهارت و تجربه فراوان دارد. گرافیست‌های حرفه‌ای به خوبی با این موارد آشنا هستند و تلاش می‌کنند که بهترین نتیجه را از تبلیغات خود بگیرید.

طراحی پاکت نامه چیست؟

طراحی پاکت نامه یک ابزار کلیدی در بازاریابی است و به رونق دادن تجارت کمک شایانی می‌کند. وقتی که نامه‌ای را برای یک اداره یا فرد خاصی ارسال می‌کنید، قبل از محتوای نامه، این طراحی پاکت است که به چشم شخص می‌آید. می‌توانید از این ظرفیت منحصر به ‌فرد به نفع خود بهره ببرید، تا مخاطبان جذب سازمان یا اداره شما شوند. حال ممکن است این سوال برایتان پیش بیاید که طراح پاکت نامه کیست؟ گرافیست‌ها دیزاین روی پاکت را متناسب با زمینه فعالیت شرکت یا سازمان مربوطه انجام می‌دهند. در واقع این افراد المان‌ها و عناصر شرکت را به صورت منظم و در جای خود قرار می‌دهند، تا زیبایی بصری پاکت به حداکثر ممکن برسد و رضایت مخاطبان را جلب کند.

طراحی پاکت نامه شیک

استفاده از پاکت نامه یکی از ملزومات هر شرکت یا اداره‌ای است؛ زیرا علاوه بر این‌که در برندینگ تاثیر فوق‌العاده زیادی دارد، باعث ایجاد حس اعتماد در مخاطبان می‌شود. به جای این‌که یک پاکت بی روح و بدون دیزاین را به دست مشتری بدهید، بهتر است که از طراحی شکیل و در خور بیزینس خود استفاده کنید. برای برخورداری از طراحی پاکت نامه شیک می‌توانید سفارش خود را با چند کلیک در سایت پایون دیزاین ثبت نمایید. کارشناسان دیزاین این ابزار تبلیغاتی را با رعایت اصول طراحی پاکت نامه انجام می‌دهند.  برای مثال فضای مناسب به لوگو شرکت، آدرس سایت و همچنین شماره تماس اختصاص داده می‌شود.

طراحی پاکت نامه ارزان

تعرفه مناسب طراحی می‌تواند تا حد زیادی در هزینه‌های شما صرفه جویی کند، به همین دلیل پایون دیزاین امکان طراحی پاکت نامه ارزان را در اختیار مشتریان محترم قرار داده است. کافیست  قیمت طراحی پاکت نامه  را که در سایت درج شده، با شرکت‌های دیگر مقایسه کنید؛ تا پی به صحت این ادعا ببرید. این ابزار در عین حال که ظاهر جذابی دارند، به دلیل پایین بودن هزینه طراحی پاکت نامه، بودجه تخصیص داده شده برای بازاریابی را به شدت کاهش می‌دهند. برای این‌که جذابیت پاکت‌ها چندین برابر شود، متخصصان حاشیه‌های امنیتی را مخصوصاً در طراحی پاکت نامه اداری لحاظ می‌کنند. به این صورت که از اطراف پاکت حدود ۱ سانتی‌متر فضای خالی در نظر می‌گیرند و هیچ اطلاعاتی را در آن قرار نمی‌دهند. همچنین برای جذابیت بصری بیشتر، رنگ حاشیه‌ها را متناسب با زمینه پاکت انتخاب می‌کنند.